Nieuws

Thuis de bezetting van de banen zien? Dat kan nu!

In de KNLTB ClubApp kun je online zien hoe de baanbezetting is. Een nieuwe functionaliteit en wel zo handig als je wilt komen tennissen. Je vindt het overzicht bij de optie 'Baanoverzicht'. 
De app kun je downloaden via www.knltb.club/app of de bekende stores downloaden. Uitslagen van de competitie konden al worden ingevoerd.
Aanmelden doe je met je bondsnummer, dit vind je, bijvoorbeeld, op je ledenpas. Voer je KNLTB-wachtwoord in of kies voor 'wachtwoord vergeten' en je ontvangt op het mailadres wat bij onze ledenadministratie bekend is een nieuw wachtwoord. Krijg je geen mail dan kan het zijn dat er nog een oud emailadres bekend is bij de ledenadministratie. Je mailadres aanpassen gaat via onze site. We maken geen gebruik van de functionaliteiten Afhangen, Kalender en Dienstenplanner. De app wordt steeds verder verbeterd door de KNLTB.
Voor meer informatie over het gebruik van de app verwijzen wij graag naar de website van de KNLTB: www.knltb.club/app.

« Terug

» Nieuws archief