Nieuws

Start competitie en Kia Tenniskidscompetitie

Op 29 maart start de Kia Tenniskidscompetitie, onze Tenniskids spelen op zondagmorgen. De KNLTB Voorjaarscompetitie start op 4 april, dit heeft impact op de banen van donderdag t/m zondag. Kijk in de KNLTB ClubApp voor de actuele baanbezetting zodat je niet voor verrassingen komt te staan als je vrij wilt tennissen.
Je vindt de bezetting van de banen bij de optie 'Baanoverzicht'.  De app kun je downloaden via www.knltb.club/app of in de bekende stores.
Aanmelden doe je met je bondsnummer, dit vind je, bijvoorbeeld, op je ledenpas. Voer je KNLTB-wachtwoord in of kies voor 'wachtwoord vergeten' en je ontvangt op het mailadres wat bij onze ledenadministratie bekend is een nieuw wachtwoord. Krijg je geen mail dan kan het zijn dat er nog een oud emailadres bekend is bij de ledenadministratie. Je mailadres aanpassen gaat via onze site.

« Terug

» Nieuws archief