Nieuws

TV Carolus & De Vriendenloterij

Speel jij mee met de Vriendenloterij? Dan zou het top zijn als je TV Carolus begunstigt, de helft van wat je voor het lot betaalt gaat naar TV Carolus en anders gaat het in de grote pot met goede doelen. Bel met de Ledenservice op telefoonnummer 088-0201020 om aan te geven dat je TV Carolus wilt begunstigen. Een clublid dat een jaar lang meespeelt levert ruim € 78,- op voor de clubkas. We willen dit jaar ook meedoen met de belactie van de Vriendenloterij om leden te vragen met een lot mee te gaan spelen in de Vriendenloterij. We kunnen ons voorstellen dat niet iedereen gebeld wil worden daarom kun je je hiervoor afmelden. Overigens is het nog niet zeker dat we gaan deelnemen aan de belactie want daar zijn 10 vrijwilligers voor nodig die een paar uurtjes willen bellen op maandagavond 9 maart. We zijn heel blij met je hulp. We vinden het best spannend want we hebben nog nooit een soortgelijke actie gedaan.
In de afgelopen jaren heeft de Vriendenloterij geholpen om hartenwensen van onze leden uit te laten komen. Zo was er een mooie cheque voor Frits en Marij, voor Corine Bosch en voor Niels Vink. En natuurlijk is er de maandelijkse bijdrage waar een aantal leden al voor zorgen. Al met al een mooie samenwerking!

« Terug

» Nieuws archief