Nieuws

TV Carolus - De grootste tennisvereniging van Helmond!

Wil jij tennissen en genieten van gezelligheid? Van jong tot oud ben je bij ons aan het goede adres. Ons park ligt op de grens tussen Brandevoort en Mierlo-Hout. Je vindt er 10 gravelbanen (op verharding) wat betekent dat je het hele jaar door kunt tennissen op een top ondergrond. Maarten & Lia beheren ons Clubhuis zodat jij geen bardiensten hoeft te draaien. Zij zorgen voor heerlijke hapjes en je kunt je drankje bij hen bestellen. En....we hebben de lekkerste koffie, cappuccino en latte macchiato.

Als je wilt trainen kan dat natuurlijk ook! Onze professionele trainers van TopServe staan het hele jaar klaar voor jou. Wil je recreatief tennissen en ook wedstrijden spelen, dan kan dat. Je kunt meedoen met de KNLTB competitie, de interne laddercompetitie, de Clubkampioenschappen, onze Open Toernooien, en met toernooien bij andere tennisclubs. Onze vereniging bruist van de activiteiten, kijk maar eens in de kalender of bij het nieuws op onze site. 

Je kunt je misschien voorstellen dat we regelmatig het maximum aantal leden bereiken maar wil jij lid worden schrijf je dan gewoon in. Regelmatig zijn er opzeggingen en die vrijgevallen plekken vullen we direct weer aan.

Wil je meer informatie? Mail ons gerust of kom gezellig langs in ons clubhuis. Je vindt ons aan de Sint Antoniusweg 10 (navigatie Kastmolen 25).

« Terug

» Nieuws archief