Nieuws

Nieuwe bestuursleden stellen zich voor!

Jan Pieter van de Meulenhof - Voorzitter

Na bijna 20 jaar lidmaatschap, waarbij er jaren waren dat ik wat meer/minder heb getennist, lijkt het me leuk om me verder in te zetten voor onze club! Ik ben Jan-Pieter van de Meulenhof (51) en woon met mijn vrouw en gezin in Brandevoort. Ik werk al jaren in de medische sector, in de verkoop van apparatuur voor de reiniging- en desinfectie van endoscopen. Hierbij vind ik het belangrijk om goed te luisteren naar de wensen van anderen en te zien hoe we hier samen succesvolle projecten rondom kunnen realiseren. Dit is ook hoe ik het voorzitterschap zie; luisteren naar de noden en wensen, en toekomstgericht invulling hieraan geven.

Pieter Brouwer - Bestuurslid Financiën

Elke keer als ik het tennispark op loop denk ik “ wat is het toch een mooie club”. Ik heb daar in het verleden als bestuurslid en vrijwilliger aan mee gewerkt en wil dat nu weer gaan doen als
penningmeester. Ik ben 50 jaar jong en getrouwd met Charlotte. Samen hebben we twee zonen en een dochter. Luuk, Joost en Fleur. We zijn allemaal enthousiaste tennissers. In het dagelijks leven ben ik mede eigenaar van Het Grootboek Administratie & Advies. We helpen ondernemers met hun administratieve en
fiscale zaken. Ik vind het leuk om mijn kennis en expertise in te brengen bij TV Carolus.

Elske van Hoeckel-Smid - bestuurslid Jeugdzaken

Al ruim 9 jaar getrouwd met Paul van Hoeckel en we hebben samen twee dochters, Fleur van 8 jaar en Claire van 6 jaar. Zowel ik als Paul en Fleur tennissen, alleen Claire is nog niet begonnen. In het dagelijks leven ben ik naast mama, ook werkzaam als Business IT Process Manager bij Udea (de biologische groothandel achter de formule Ekoplaza). In die functie, ben ik verantwoordelijk voor de functionele ontwikkeling van twee grote systemen die we dagelijks gebruiken in ons bedrijf (WMS en ERP). Maar voor een ITer heb ik dan wel weer creatieve hobbies zoals schminken, bakken en zit ik met regelmaat ook achter de naaimachine. Naast deze hobbies ben ik ook nog "part-time model" voor onze lokale winkel Boutique4More en zullen sommige mensen mij wel van de modeshows herkennen. In het bestuur hoop ik alle aspecten, het IT zakelijke maar ook het creatieve, te kunnen inzetten om onze club met jeugdzaken te helpen. Ik kijk er enorm naar uit! Als je vragen hebt of ideeën mag je mij natuurlijk altijd benaderen!

   

« Terug

» Nieuws archief